Bireysel Psikoterapi

Kişinin psikolog ile beraber birebir gerçekleştirdiği, problemlerin, olumsuz düşüncelerin, endişelerin vb. gibi durumların ortadan kaldırmaya yönelik terapilerin uygulandığı seanslardır. Bu terapilerde psikolog danışan ile işbirliği içerisinde çalışır ve değişme motivasyonunu arttırır. Danışan ilk seansa geldiğince önce demografik sorulan içeren bir form doldurur. İlk seansta genellikle psikolog danışanını dinleyerek problemi anlamaya ve odaklanılması gereken yerleri belirlemeye çalışılır. Daha sonraki seansları bu şekilde planlayarak seanslarını sürdürür.

Aile&Çift Terapisi

Aile ve çift terapisi, çiftler ve aile içerisindeki sıkıntılı, sancılı, çatışmalı durumları, tespit etmeye iletişim sorunlarını çözmeye ve tüm aile bireylerini olumlu yönde değişimini desteklemeyi sağlayan terapi yöntemidir. Danışanlar ilk seansa geldiklerinde demografik soruların olduğu bir form doldurur. Psikolog her bireyi ayrı ayrı dinleyerek problemleri ve çatışmaları belirlenmeye çalışılır. Daha sonraki seansları bu şekilde planlayarak seanslarını sürdürür.

Çocuk&Ergen Terapisi

Çocukluk ve ergenlik dönemlerinde depresyon, çatışmalar, korkular, takıntılar vb gibi bir çok problem olabilir. Psikolog çocuk veya ergen ile bireysel görüşmeler yaparken aile ile de görüşmeler sağlayarak sağlıklı bilgilere ulaşmaya çalışır.Bu bilgiler ve Çocuk veya ergen ile görüşmelerden sağlanan bilgiler doğrultusunda psikolog problemlerin kaynaklarını bulup çözümler. Çocuk veya ergen ilk seansa geldiğinde Ailesi demografik sorulan içeren bir form doldurur. İlk seansta genellikle psikolog ergeni dinleyerek, eğer gelen çocuksa onunla sohbet ederek oyunlar oynayarak problemi anlamaya ve odaklanılması gereken yerleri belirlemeye çalışılır. Daha sonraki seansları bu şekilde planlayarak seanslarını sürdürür.

Şirketiniz için kurumsal eğitim mi almak istiyorsunuz?

Aşağıda ki formu doldurarak eğitim almak istediğiniz konuda gereken bilgi ve belgeleri bize online olarak gönderin. ardından size özel teklif oluşturalım ve eğitiminizi planlayalım.

Kurumsal Teklif Formu